Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-05-30
Naujienos
Svečiuose - broliai Kuzminskai

Paskutinė rugsėjo diena 120–čiai „Juventos“ pradinukų iš 2c, 2d, 3c, 4b, 4d klasės prasidėjo nuo siurprizo. Į svečius pas vaikus užsuko Šiaulių krepšinio klubo „Šiauliai“ žaidėjai – broliai Saulius ir Mindaugas Kuzminskai. Krepšininkų apsilankymo tikslas – tikrai ne dar kartą pasitobulinti įsisavinant pradinių klasių ugdymo programą. Ją broliai kaip nekietą riešutėlį jau seniai perkando. Įveikti ir daug didesni ugdymosi siekiai: puikiais rezultatais baigtas vidurinės mokyklos mokymosi kursas, universitetinės studijos (tiesa, jei Saulius jau baigė universitetą, tai Mindaugas į jį tik įstojo).

Skaityti toliau...
 
Tarptautiniame konkurse – 22 nugalėtojai!

Džiaugiamės už visus 172 Šiaulių „Juventos“ pagrindinės mokyklos mokinius, 2007 – 2008 mokslo metais aktyviai dalyvavusius „Kalbų kengūros projekte“:

  • 111 – anglų kalbos,
  • 33 – rusų kalbos,
  • 20 – vokiečių kalbos,
  • 8 – prancūzų kalbos.

Iš jų auksiniais, sidabriniais, oranžiniais kengūrų laimėtojais tapo net 22 mokiniai!

Daugiau informacijos rasite čia

 
Spalio 1-oji – TARPTAUTINĖ MUZIKOS DIENA!

Mes, juventiečiai, savo muzikinio ugdymo(si) daigelius pasodinę dar 1971-aisiais metais, šiandien galime didžiuotis gražiu derliumi: per kelis mokyklos gyvavimo dešimtmečius muzika kasdieniu gyvenimo „papildu“ tapo keliems tūkstančiams vaikų ir jaunuolių. Užgimusi nuo pirmos elementarios vaikiškos dainelės ar gamos, ji buvo išplėtota į sudėtingos meno rūšies supratimą. Daugelį „Juventos“ ugdytinių ji, įtaigesnė už žodžius, privertė naujai jausti, susimąstyti ir netikėtai atrasti savyje kažką naujo... Mat muzikos valioje pakylėti, pradžiuginti, nuraminti ar pasėti liūdesį...

Skaityti toliau...
 
Pirmokėlių viešnagė redakcijoje

1a,d klasių mokinukai dalyvauja Comenius projekte „Jaunieji Europos gyventojai“. Vaikai įsijungdami į projekto veiklą, nagrinėjant temą „Istorija“, nutarė pirmiausiai susipažinti su „Šiaulių krašto“ laikraščio redakcija bei pačiu dienraščiu - juk jame randame labai daug miesto istorijos - praeities, dabarties.

Skaityti toliau...
 
Į kalbų dieną atvyko „Linksmasis traukinukas“

Rugsėjo 26-oji – EUROPOS KALBŲ DIENA. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Skaityti toliau...
 
Judrioji savaitė „Juventoje“

Iš namų išvažiavom kaip visada apie pusę aštuonių. Žiūriu pro langą į gatvėje vos judančias mašinas. Galvon lenda visai nelinksmos mintys – „Judrioji savaitė“, „Diena be automobilio“, o mašinų!.. Vaikai jau kuris laikas kalba, kad reikia važiuoti dviračiu. Veju šią mintį tolyn – kur ten dviračiu, juk uždusti galima dar nepasiekus darbo...

Skaityti toliau...
 
Bėgimas miesto gatvėmis „Saulės mūšis“

2008 m. rugsėjo 21 d. (sekmadienį) Šiauliuose vyko sportinis renginys, kuriuo buvo siekiama pažymėti Šiaulių miesto 772-ąsias įkūrimo metines, populiarinti kūno kultūrą ir sportą tarp miesto gyventojų bei išaiškinti pajėgiausius bėgikus.

Šiame bėgime „Juventos“ mokyklai atstovavusi komanda, kurią sudarė 60 jaunųjų bėgikų iš 5 – 8 klasių, už masiškumą buvo įvertinta specialiaisiais prizais - trimis saldžiais šakočiais.

Skaityti toliau...
 
Svečiuose – „Bendraamžiai“

„Juventa“ – tikrai garsi mokykla... Tai žino ir girdi kiekvienas, kurio keliai veda pro arba į šią mokslo ir muzikos šventovę: nuo ankstaus ryto iki pavakarių čia girdisi dainuojančių vaikų balsai, skamba instrumentalistų atliekami kūriniai ar muzikiniai įrašai.

Na o per pertraukas... Per pertraukas juventiečiai, nors ir tildomi, mėgsta garsiai išlieti pamokų metu sulaikytas emocijas. Tie suaugusieji, kurie į mokyklą užsuka retai, dažnai prasitaria: „Ir kaip jūs čia ištveriate?“...

Skaityti toliau...
 
Žemės planetos diena Žiurkiaus Pilėno mokyklėlėje

Rugsėjo 22 diena – saulėta, puiki diena! Ir ne šiaip sau diena – Žemės planetos, tai Judriosios savaitės, tai rudens lygiadienio diena. Žiurkiaus Pilėno mokyklėlėje (tai Šiaulių Savivaldybės finansuojamas projektas) sujudimas – į aktų salę su paspirtukais atrieda trečiokai ir antrokai, jų mokytojos K.Kairienė, N.Jankaitienė, A.Bagamulskienė, I.Bumblauskienė, A.Dirginčienė – Žiurkiaus Pilėno mokyklėlės nariai

Skaityti toliau...
 
Rugsėjo 27 d. - Pasaulinė turizmo diena!

Šiais metais Turizmo diena pasitinkama šūkiu „Turizmas skelbia iššūkį klimato kaitai“. Turizmo dienai skirti renginiai vyks visoje Lietuvoje. Šiauliuose turizmo diena bus minima rugsėjo 23 - 27 dienomis.

Juventiečiai, ar daug žinote apie savo miestą, įžymius jo žmones, kraštovaizdį, ekologinę situaciją? Ne? Tad būkite aktyvūs ir žingeidūs!

Skaityti toliau...
 
Mokykloje – būsimos mokytojos
Nuo 2008 metų rugsėjo 15 iki lapkričio 22 dienos visų 5 – ųjų klasių vadovės turės po dvi pagalbininkes – Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto III kurso studentes. Merginų, besiruošiančių tapti specialiosiomis pedagogėmis, atliekamos praktikos tikslas – aktyviai dalyvauti auklėjamajame procese: bendrauti su mokiniais, tirti jų laisvalaikio, socialinių įgūdžių, elgesio, auklėjimo problemas, bandyti nustatyti jų priežastis, organizuoti renginius, parengti socialinių įgūdžių formavimo programėlę ir kt.
Skaityti toliau...
 
Kryžių kalnas – Šiluva

2008 metų rugsėjo 5 - 7 d. vyko šeštasis jaunimo piligriminis žygis pėsčiomis Kryžių kalnas - Šiluva. Kiekvienais metais augantis dalyvių skaičiumi žygis ir šiais metais subūrė gausybę dalyvių.

Žygį vedė pats Šiaulių vyskupas ir Lietuvos kariuomenės ordinaras Eugenijus Bartulis.

Skaityti toliau...
 
Nevėluokite į pamokas!

Viena iš mokykloje veikiančios Pirmosios pedagoginės, psichologinės komandos (PPP) funkcijų – vykdyti mokinių, linkusių „iškristi“ iš bendrojo švietimo sistemos prevenciją mokykloje (stebėti mokinių pamokų lankomumą, padėti įgyvendinti mokinių teisę į mokslą, sudarant sąlygas pozityviai vaiko socializacijai ir pilietinei brandai.

Skaityti toliau...
 
Judrioji savaitė

Kasmet rugsėjo 16–22 d. daugelyje Europos miestų vyksta judrioji savaitė ir tarptautinė Europos diena „Miestas be automobilio!”. 2008 m. akcijos šūkis – „Švarus oras – visiems“. Tikslas – ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai, žmonių sveikatai, eismo saugumui, bet ir paskatinti miesto gyventojus bent akcijos metu nevažiuoti savo automobiliu, pasirinkti mažiau teršiantį viešąjį transportą arba dviračius, keliauti pėsčiomis. Šios akcijos metu taip pat stengiamasi didinti miesto gyventojų atsakomybę naudojantis transporto priemonėmis.

Skaityti toliau...
 
Pamokos be skambučių...

Turbūt daug pakyla rankelių, paklausus ar nepasiilgai mokyklos per vasarą...1-4 klasių mokiniai susirinko išsiilgę draugų, klasės, mokytojų, veiklos. O jos mokykloje tikrai daug. Štai vienos pirmųjų Šiaulių „Juventos“ pradinukams, tarptautinio Comenius projekto „Jaunieji Europos gyventojai“ (vadovė A.Dirginčienė) bei Šiaulių miesto Savivaldybės finansuojamo projekto „Saugok save ir būsi sveikas“ (vadovė K.Kairienė) dalyviams prasidėjo be skambučio, be klasės suolo...Vaikai išvyko mokytis į gamtą. Jaunieji europiečiai savo projekto bičiuliams iš Vokietijos, Škotijos, Italijos ruošia pristatymą „Istorija. Pažink savo kraštą“. Tam vaikai nuvyko į Kurtuvėnus - miestelį Šiaulių rajono pietvakariuose, kuriame gyvena tik 300 gyventojų, įsikūrusį Kurtuvėnų kalvyne. Mokinukus pasitiko Kurtuvėnų girininkijos miškininkas Vidmantas, kuris aprodė miestelio įžymybes.

Skaityti toliau...
 
1000 žingsnelių po Lietuvos šalelę

Tai projektas, kuriame dalyvauja visi 2-ųjų klasių mokiniai. Antrokai rinkosi į aktų salę, kur aptarė, ką šiais mokslo metais sužinos apie savo šalį, ką veiks projekto metu. Vaikai prisiminė Lietuvos himną, sužinojo apie herbą bei vėliavą, o taip pat dainavo bei šoko lietuvių liaudies dainas ir šokius.

Skaityti toliau...
 
VO „Gelbėkit vaikus“ aplankė garbingos viešnios

2008 m. rugsėjo 11 dienos popietę mokyklos visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ nariai – mokytojai ir mokiniai – sulaukė svečių. Į diskusiją apie organizacijos veiklą atvyko viešnia iš Švedijos Lina Stenberg, Vokietijos - Kornelija Trosien ir Vilniaus - Rasa Dičpetrienė.

 

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į miesto šventę

Rugsėjo 12 – 14 dienomis saulės mieste vyks įvairūs „Šiaulių dienų 2008“ renginiai (žiūrėti čia ). Kasmet vykstanti miesto gimtadienio šventė šįmet šurmuliuos Prisikėlimo aikštėje, savivaldybės skvere, Saulės laikrodžio aikštės prieigose prie Talkšos ežero, Zubovų rūmų kieme, Amfiteatre, buvusiame Ch. Frenkelio fabrike, taip pat miesto kultūros įstaigose: Dailės galerijoje, Kultūros ir laisvalaikio centre, „Laiptų galerijoje“, „Aušros“ muziejuje, kino teatre „Laikas“ ir kt.

Skaityti toliau...
 
Rugsėjo 1-osios šventės akimirkos

Rugsėjo 1-oji. Tai diena, kai po ilgų vasaros atostogų į mokyklas sugrįžta mokiniai. Tai šventė, kuri pažymi naujųjų mokslo metų pradžią ir yra švenčiama jau begalę metų. Vieni moksleiviai šios dienos neapsakomai laukia, kiti net nenori apie ją galvoti. Vienose mokyklose ji švenčiama be galo iškilmingai, išlaikant daugelį metų puoselėjamas tradicijas, kitose – kukliau, santūriau.

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į būrelius

Šiaulių „Juventos“ mokykloje organizuojama ir mokinio krepšelio lėšomis finansuojama neformaliojo vaikų švietimo veikla, skirta mokinių, pasirinkusiųjų meninę, sportinę, technologinę ar panašią veiklą asmeninėms, socialinėms, edukacinėms, profesinėms kompetencijoms ugdyti (Iš „2008 - 2009 mokslo metų bendrųjų ugdymo planų“).

Čia rasite informaciją apie pradinių klasių mokiniams siūlomą būrelinę veiklą.

Čia rasite informaciją apie pirmuosius 5 - 8 klasių mokinių ir būrelių vadovų susitikimus, vyksiančius rugsėjo 8 - 12 d.

Tikslų neformaliojo ugdymo užsiėmimų tvarkaraštį, būrelių veiklos trumpus pristatymus skelbsime nuo rugsėjo 15 d.

 
Mokyklos tarybos nutarimai

Rugpjūčio 28d., prieš prasidedant naujiesiems 2008 - 2009 m.m., į pirmąjį bendrą posėdį susirinko Mokyklos tarybos ir administracijos nariai. Jo metu buvo pristatytos naujos MT narės (mokinukės), aptartos ugdymo plano naujovės, per vasarą mokykloje atlikti darbai, senos ir naujos bendradarbiavimo su mokinių tėvais formos, išanalizuoti 1 - 8 klasių tėvų pateikti pasiūlymai dėl popieriaus kopijoms pirkimo, apsvarstytos mokinių maitinimo galimybės (nauja tvarka), aprobuotas papildomų 1 - 5 klasių mokinių atostogų laikas. Čia pateikiama informacija apie priimtus sprendimus.

Skaityti toliau...
 
Pasikeitė laikas

Dėmesio, juventiečiai, skelbiamas naujas pamokų (žiūrėti čia) ir mokinių maitinimo (žiūrėti čia) laikas!

 

 
Pirmoji Šiaulių miesto mero pamoka

Rugsėjo 1d. 9 val. Prisikėlimo aikštėje vyks Pirmoji mero G.Mikšio ir grupės „Bix“ pamoka Šiaulių miesto mokiniams, studentams ir švietimo bendruomenės nariams. Šventėje dalyvaus Šiaulių vyskupas JE E.Bartulis, ŠU rektorius profesorius V.Lauruška ir kiti garbūs svečiai.

Šioje šventėje dalyvauti kviečiami 6 – 8 klasių mokiniai, jų auklėtojai, mokinių tėvai.

Skaityti toliau...
 
2008-2009 m.m. pradžios darbotvarkė

Čia pateikiama svarbiausia informacija „Juventos“ bendruomenės nariams - mokiniams, jų tėvams, mokytojams, klasių auklėtojams - apie susirinkimų, posėdžių, švenčių, įvairių darbų laiką, vietą, pirmąsias 2008 - 2009 m.m. pamokas ir kt. 

 
Nemokamas maitinimas
Šiaulių „Juventos“ pagrindinės mokyklos mokiniams teikiama socialinė parama. Daugiau informacijos rasite šiame dokumente.
 
Etnokultūrinė stovykla ant Baltijos kranto

2008 metų birželio 21 – 27 dienomis būrys gabių muzikai juventiečių ilsėjosi etnokultūrinėje vasaros poilsio stovykloje „Dainuojanti Juventa“ (Klaipėdos raj., Karklė). Stovyklautojų veikla buvo finansuojama pagal Šiaulių miesto savivaldybės švietimo skyriaus kryptingo vaikų užimtumo programos projektą, kurį parašė direktoriaus pavaduotoja Violeta Juodpusienė bei muzikos mokytojos Edita Šliauterienė ir Aušra Adomaitienė. Kad vaikų vasaros poilsis būtų įvairiapusiškesnis, lėšų taip pat skyrė pati „Juventos“ mokykla (panaudotos neformaliojo vaikų krepšelio galimybės) bei rėmėjai – UAB „Sanda“.

Skaityti toliau...
 
Mokykloje lankėsi 10 laidos abiturientai

Būna lygiai ir gera, ir liūdna –
Vien dėl to, kad buvai ir grįžai,
Kad kažkur ant gyvenimo dugno
Liko vaikiški mūs parašai...

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3133 - 3159 iš 3317
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing