Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
Naujienos
Rugsėjo 1-osios šventės akimirkos

Rugsėjo 1-oji. Tai diena, kai po ilgų vasaros atostogų į mokyklas sugrįžta mokiniai. Tai šventė, kuri pažymi naujųjų mokslo metų pradžią ir yra švenčiama jau begalę metų. Vieni moksleiviai šios dienos neapsakomai laukia, kiti net nenori apie ją galvoti. Vienose mokyklose ji švenčiama be galo iškilmingai, išlaikant daugelį metų puoselėjamas tradicijas, kitose – kukliau, santūriau.

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į būrelius

Šiaulių „Juventos“ mokykloje organizuojama ir mokinio krepšelio lėšomis finansuojama neformaliojo vaikų švietimo veikla, skirta mokinių, pasirinkusiųjų meninę, sportinę, technologinę ar panašią veiklą asmeninėms, socialinėms, edukacinėms, profesinėms kompetencijoms ugdyti (Iš „2008 - 2009 mokslo metų bendrųjų ugdymo planų“).

Čia rasite informaciją apie pradinių klasių mokiniams siūlomą būrelinę veiklą.

Čia rasite informaciją apie pirmuosius 5 - 8 klasių mokinių ir būrelių vadovų susitikimus, vyksiančius rugsėjo 8 - 12 d.

Tikslų neformaliojo ugdymo užsiėmimų tvarkaraštį, būrelių veiklos trumpus pristatymus skelbsime nuo rugsėjo 15 d.

 
Mokyklos tarybos nutarimai

Rugpjūčio 28d., prieš prasidedant naujiesiems 2008 - 2009 m.m., į pirmąjį bendrą posėdį susirinko Mokyklos tarybos ir administracijos nariai. Jo metu buvo pristatytos naujos MT narės (mokinukės), aptartos ugdymo plano naujovės, per vasarą mokykloje atlikti darbai, senos ir naujos bendradarbiavimo su mokinių tėvais formos, išanalizuoti 1 - 8 klasių tėvų pateikti pasiūlymai dėl popieriaus kopijoms pirkimo, apsvarstytos mokinių maitinimo galimybės (nauja tvarka), aprobuotas papildomų 1 - 5 klasių mokinių atostogų laikas. Čia pateikiama informacija apie priimtus sprendimus.

Skaityti toliau...
 
Pasikeitė laikas

Dėmesio, juventiečiai, skelbiamas naujas pamokų (žiūrėti čia) ir mokinių maitinimo (žiūrėti čia) laikas!

 

 
Pirmoji Šiaulių miesto mero pamoka

Rugsėjo 1d. 9 val. Prisikėlimo aikštėje vyks Pirmoji mero G.Mikšio ir grupės „Bix“ pamoka Šiaulių miesto mokiniams, studentams ir švietimo bendruomenės nariams. Šventėje dalyvaus Šiaulių vyskupas JE E.Bartulis, ŠU rektorius profesorius V.Lauruška ir kiti garbūs svečiai.

Šioje šventėje dalyvauti kviečiami 6 – 8 klasių mokiniai, jų auklėtojai, mokinių tėvai.

Skaityti toliau...
 
2008-2009 m.m. pradžios darbotvarkė

Čia pateikiama svarbiausia informacija „Juventos“ bendruomenės nariams - mokiniams, jų tėvams, mokytojams, klasių auklėtojams - apie susirinkimų, posėdžių, švenčių, įvairių darbų laiką, vietą, pirmąsias 2008 - 2009 m.m. pamokas ir kt. 

 
Nemokamas maitinimas
Šiaulių „Juventos“ pagrindinės mokyklos mokiniams teikiama socialinė parama. Daugiau informacijos rasite šiame dokumente.
 
Etnokultūrinė stovykla ant Baltijos kranto

2008 metų birželio 21 – 27 dienomis būrys gabių muzikai juventiečių ilsėjosi etnokultūrinėje vasaros poilsio stovykloje „Dainuojanti Juventa“ (Klaipėdos raj., Karklė). Stovyklautojų veikla buvo finansuojama pagal Šiaulių miesto savivaldybės švietimo skyriaus kryptingo vaikų užimtumo programos projektą, kurį parašė direktoriaus pavaduotoja Violeta Juodpusienė bei muzikos mokytojos Edita Šliauterienė ir Aušra Adomaitienė. Kad vaikų vasaros poilsis būtų įvairiapusiškesnis, lėšų taip pat skyrė pati „Juventos“ mokykla (panaudotos neformaliojo vaikų krepšelio galimybės) bei rėmėjai – UAB „Sanda“.

Skaityti toliau...
 
Mokykloje lankėsi 10 laidos abiturientai

Būna lygiai ir gera, ir liūdna –
Vien dėl to, kad buvai ir grįžai,
Kad kažkur ant gyvenimo dugno
Liko vaikiški mūs parašai...

Skaityti toliau...
 
Aštuntokams įteikti pažymėjimai

Klases uždarome.. Koridoriuos nutyla
Tiek daug pavasarių lydėjęs šurmulys.
Kažko netekome, kažką praradome,
Užverdami tiek varstytas duris.
Į ievų tylumą langai atsiveria.
Pro juos mes matome pasaulį…
Prisėdame. Patylime. Ir kylame...
Į žemę, žolę, lietų, saulę...

Skaityti toliau...
 
8-okų spektaklio akimirkos

2008 metų birželio 10, 13 ir 16 dienomis juventiečiai turėjo puikią progą įsitikinti 8-ųjų klasių mokinių įvairiais meniniais gebėjimais. Mokyklos baigimo proga lietuvių kalbos mokytojos R.Liutkevičiūtės režisuotame spektaklyje „Septynios snieguolės ir vienas nykštukas“ jie (gitaristų ansamblis) grojo gitaromis, skudučiais (folkloro ansamblis), fortepijonu (Dovilė ir Gedas iš 8b), vaidino piktus, linksmus, ironiškus, magiškus pasakos personažus.

Skaityti toliau...
 
Nepamokinė 6–8 kl. mokinių veikla birželį

2008 metų birželio 11 – 18 dienomis 6 – 8 klasių mokiniams vyks nepamokinės veiklos užsiėmimai: įvairios dalykinės viktorinos, popietės, technologiniai užsiėmimai gaminant iš įvairių medžiagų, edukacinės išvykos, kino, animacinių filmų lietuvių bei įvairiomis užsienio kalbomis peržiūra ir aptarimas, sportiniai, IT užsiėmimai, foto pleneras „Fotografuojame Šiaulius“, užsienio kalbų žinių pasitikrinimas sprendžiant testus, konferencija Zarasų raj. „Moksleivis ir jo socialinė aplinka: profesijų pasaulyje“ ir kt.

Skaityti toliau...
 
Apdovanoti jaunieji Šiaulių lyderiai

Lietuvos Respublikos Seimo narys Valerijus Simulik ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius 2008 m. kovo - gegužės mėnesiais jau ketvirtąjį kartą Šiaulių mieste surengė konkursą „Aš – lyderis“.

Skaityti toliau...
 
Išvyka - konferencija

2008 metų birželio 11 dieną dvidešimt septyni Šiaulių „Juventos“ mokyklos 2 - 8 klasių mokiniai, viena mokinė iš Šiaulių J.Janonio gimnazijos, 6 mokytojos išsiruošė į Zarasų rajone esantį Baltriškių kaimą. Keliavome į Tiberiados bendruomenės namus, kur turėjo vykti tradicinė juventiečių konferencija „Moksleivis ir jo socialinė aplinka: profesijų pasaulyje“.

Skaityti toliau...
 
Su gimimo diena!

Dvi pradinių klasių mokytojos atšventė savo ypatingas gimimo dienas. Tai Audronė Kimontienė ir Rimutė Valukonienė.

Mes palinkėsim Tau dienų,
Kurių Tau mėnesiams užtektų,
Kurios pavirstų į tikrovę.
Mes palinkėsiu tiek mažai vargų
Ir džiaugsmo daug be galo.
Skaityti toliau...
 
Drausmingiausia klasė 2008

2008 metų gegužės 26 dieną mokykloje buvo skaičiuojami 5 – 8 klasėse vykusio konkurso „Drausmingiausia klasė 2008“ II pusmečio rezultatai. Išaiškėjo, kad pačiais drausmingiausiais per visus 2007 – 2008 mokslo metus buvo 8c klasės mokiniai (auklėtoja Dileta Daukšienė).

Skaityti toliau...
 
8–okų dovana mokyklai - pasaka

2008 metų birželio 10 - ąją, paskutiniąją pamokų dieną, 8 – ųjų klasių mokiniai juventiečius kviečia pasižiūrėti V.Palčinskaitės spektaklio „Septynios snieguolės ir nykštukas“, kurioje viskas apverčiama „aukštyn kojomis“, t.y. viskas vyksta atvirkščiai....

Skaityti toliau...
 
Konkurso "EKOLOGINĖ ABĖCĖLĖ" finalas!
Vilniuje, mokytojų namų kiemelyje, vyko konkurso „Ekologinė abėcėlė“ finalas. Į šventę buvo pakviesti ir mūsų mokyklos 1c, 2c klasių mokiniai ir jų mokytojos. Visus metu vykdyta projekto veikla buvo įvertinta III-ąją vieta. Valio!
Skaityti toliau...
 
Sveikiname naujus Mokyklos tarybos narius
2008 metų birželio 4 dieną mokykloje vyko dviejų mokinių iš 6 – 7 klasių rinkimai į Mokyklos tarybą. Pateikiame statistiką.

 • Rinkėjų skaičius  6 – 8 klasėse – 444 mok.
 • Balsavusių rinkėjų skaičius – 343 mok.  (75%)   
 • Nebalsavusių rinkėjų skaičius – 101 mok.(25%)
 • Negaliojančių biuletenių skaičius – 9 vnt. (3%)
 • Galiojančių biuletenių skaičius –334 vnt.(97%)
 • Daugiausia balsų surinko:
  • Ieva Stakvilevičiūtė (6a) – 41 (12%).
  • Aistė Šulskytė (6g) – 34(10%).
  • Vaida Židonytė (6e) – 34.
  • Šarūnė Lipskytė (6d) – 33.

SVEIKINAME NUGALĖTOJAS!

Skaityti toliau...
 
Būsimųjų pirmokų tėveliams

Gegužės 22 d. (ketvirtadienį) 18 val. į Šiaulių „Juventos“ mokyklos aktų salę kviečiami būsimųjų muzikinių klasių (1a, 1b) mokiniai ir jų tėveliai.

Vyks pradinių klasių muzikinio ugdymo programos pristatymas. Busimieji juventiečiai bus supažindinami su muzikos instrumentais ir jų pasirinkimo galimybėmis.


Birželio 5 d. (ketvirtadienį) 17 val. 30 min. Šiaulių „Juventos“ mokyklos aktų salėje vyks bendras visų būsimų pirmokų tėvelių susirinkimas. Po jo – susirinkimai klasėse (kabinetai nurodyti prie mokinių sąrašų mokyklos I a. fojė).

Skaityti toliau...
 
Vaikų receptai

2008 m. kovo 26 d. - balandžio 18 d. respublikoje vyko rašinių konkursas „Vaikų receptai, kaip būti gerais tėvais“. Iš viso VO „Gelbėkit vaikus“ organizacija gavo 256 vaikų rašinius iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Išvyka į Šilutę

2008 metų gegužės 30 dienos ankstų rytą mes, VO „Gelbėkit vaikus“ organizacijos nariai iš „Juventos“, vadovaujami tikybos mokytojos L.Skyrienės, išsiruošėme į baigiamąjį akcijos „Smurtui prieš vaikus - NE“  renginį, kuris vyko Šilutėje.

Renginys prasidėjo šilutiškių ir svečių iš įvairių Šiaulių miesto mokyklų eitynėmis pagrindine gatve. Nors buvo labai karšta, nuotaika buvo puiki. Aplink, kur tik akys užmato, žengė mokiniai, mokytojai, rankose laikydami pačių pasigamintas saulėgrąžas. Jos stebino savo įvairove, dydžiu. Nė nepagalvotum, kad būtų galima sudėti tiek išmonės ir prasmės į gėlę.

Skaityti toliau...
 
Sporto šventė
1-4 klasių mokiniams dar tokios linksmos, turiningos šventės neteko patirti! Šiaulių miesto maniežas atvėrė mažiesiems juventiškimas duris. Už tai esam dėkingi pirmokės Jomantės ir trečiokės Kamilės tėveliui, kuris mielai mus įsileido į savo valdas - maniežą. Projekto „Jaunieji Europos gyventojai“ viešnios, mokytojos iš Škotijos Glasgo šv.Denizo mokyklos, buvo sužavėtos sporto švente. Jos žadėjo papasakoti savo mokiniams apie tai, ką pamatė viešnagės metu. O matė daug: vaikai šoko į tolį, sliuogė virve, lenktyniamo, šoko į aukštį, žaidė kvadratą. Tikimės, kad tai nebuvo pirma ir paskutinė sporto šventė miesto manieže.
Skaityti toliau...
 
Žaliosios pamokos

Šiaulių „Juventos“ mokyklos pradinukus, projektų „Klimato kaita ir aš“, „Jaunieji Europos gyventojai“, „Saugok save – augsi sveikas!”, „Žiurkiaus Pilėno mokyklėlė“ narius svetingai pasitiko Svilės šaltiniai, pakvietę vaikus į paskutinę mokslo metų pamoką – žaliąją pamoką!

Skaityti toliau...
 
Mokinių rinkimai į Mokyklos tarybą

2008 metų birželio 4 dieną (trečiadienį) 6 – 8 klasių mokiniai rinks 2 kandidatus į Mokyklos tarybą, kurioje kitais mokslo metais nebesidarbuos dabartiniai 8-okai, baigiantys „Juventos“ mokyklą - Dovilė ir Paulius (ačiū jiems už mokyklos ir jos bendruomenės vardan atliktus darbus).

6 – 8 klasių mokinius kviečiame susipažinti su 13-os būsimų kandidatų į Mokyklos tarybą prisistatymais ir būti aktyviais, atsakingais rinkimuose.

Skaityti toliau...
 
Po akcijos „Smurtui prieš vaikus - NE“

Šiaulių „Juventos“ mokyklos mokiniai – visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ nariai – 2008 metų gegužės 26 – 30 dienomis mokykloje organizavo akciją „Smurtui prieš vaikus - NE“. Visi „Juventos“ mokiniai buvo kviečiami prisidėti prie akcijos:

 • elgtis kultūringai, nebėgioti po mokyklą, kad neužgautų vienas kito,
 • kalbėti tyliau, nes triukšmas kenkia, todėl labai pavargstama,
 • šiukšles mesti tik į šiukšlių dėžę, nes aplinka turi būti graži ir švari,
 • baigti tyčiotis, prasivardžiuoti, nes pikti žodžiai skaudina ir žemina...

Kiekviena savaitės diena turėjo savo temą, į kurią tikėtasi atkreipti bendruomenės narių dėmesį. Buvo gaminamos ir visoje mokykloje eksponuojamos vaizdinės priemonės.

Skaityti toliau...
 
Penktokai baigė mokslo metus

2008 metų gegužės 30 dieną, pabaigę paskutinę pamoką ir į mokyklos biblioteką grąžinę knygas, 5 – ųjų klasių mokiniai, jų auklėtojai, keletas mokytojų, mokinių tėvelių susirinko į aktų salę „suvesti rezultatų“.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3151 - 3177 iš 3317
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing