Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
Paslaugos
Viešieji pirkimai
AdministratorUgdymas karjerai


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2017-11-25
Naujienos
„Sveikuolių sveikuoliai“

2017 m. spalio 17 d. 4 a klasės mokinai dalyvavo Šiaulių visuomenės švietimo centro organizuotame 1 - 4 kl. konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“. Šiaulių „Juventos“ progimnaziją atstovavo 4a klasės mokinių komanda: Vaiva Mikutytė, Ūla Garalevičiūtė, Dominyka Virbickaitė, Matas Gedrimas, Martynas Skiutė. Ją rengė mokytoja Diana Gedminienė ir sveikatos specialistė Loreta Vaškienė.

Skaityti toliau...
 
Mokinių seimo idėjos rankų tema

Šiandien, 2017 m. spalio 17 d., Mokinių seimo nariai dirbo grupelėse ir siūlė idėjas, kaip panaudoti per netradicinius užsiėmimus artėjančios Tolerancijos dienos simbolį - rankas.

Visų rankos yra skirtingos: mažo vaiko ir suaugusio ar senyvo žmogaus, vyro ir moters, skirtingų rasių atstovų. Žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna...

 

Skaityti toliau...
 
Įdomi kelionė į praeitį

3b klasės mokiniai dalyvauja eTwinning projekte ,,Keliauju po Lietuvą“, tad po vasaros atostogų juventiečiai vieni kitiems pristatė, kur keliavo. Keliauja vaikai ir per pamokas. Lietuvių kalbos pamokose aplankė Panevėžį ir Vežimo teatrą, keliavo į Anykščius, kūrė sakmes ir legendas apie šį gražų miestelį, įžymias jo vietas.

Skaityti toliau...
 
Obuolių koliažas

Koks Lietuvoje labiausiai gerbiamas vaisius? Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 3b klasės mokiniai puikiai žino – obuolys! Jam trečiokai ir skyrė visą antrąjį 2017 m. spalio penktadienį: rašė miniatiūrą apie obuolį, piešė, skaičiavo, degustavo ir t. t.

Skaityti toliau...
 
Juventiečiai dalyvavo IV - ajame Solidarumo bėgime

Zambijoje daugiau nei pusė šalies žmonių gyvena vargingai, o apie 4 milijonai vaikų kenčia nuo skurdo, nepilnavertės mitybos, nuolat kylančio pavojaus būti sužalotiems ar net mirti. Vaikai neturi galimybių gauti išsilavinimo, jiems užkirstas kelias ištrūkti iš nesibaigiančio vargo ir tapti pilnaverčiais suaugusiais žmonėmis.

Skaityti toliau...
 
“Juventos” Košių diena

Spalio 10 d. – Pasaulinė košės diena, įmonės „Malsena“ bei Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva minima nuo 2014 – ųjų metų. Šią dieną Lietuvos mokyklos jau ketvirtą kartą buvo pakviestos dalyvauti edukaciniame projekte. Šiemet dėmesys skirtas pirmokams. Projekto tikslas - supažindinti vaikus su sveikos mitybos principais ir skatinti sąmoningai rinktis sveikesnį maistą bei užkandžius.

Skaityti toliau...
 
Ugdant vertybines nuostatas

2017 metų rugsėjo mėnesį Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 5 - 8 klasėse vyko integruotos dailės ir dorinio ugdymo pamokos.

Skaityti toliau...
 
Mokytojų diena 2017

2017 m. spalio 5 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje paminėta Tarptautinė Mokytojų diena.

Ugdytojams parodytas mokinių, jų tėvų dėmesys džiugino, ramino, nuteikė naujiems darbams. Buvo įdomu panagrinėti metodinėmis grupėmis sugrupuotų mokytojų šaržų parodą, atsipalaiduoti piešiant kolegas, valgyti tortą, dalyvauti muzikinėje popietėje ir pasidžiaugti kolegų pasiekimais, susirungti žaidžiant boulingą. Nors už lango visą dieną pliaupė lietus, diena buvo šviesi ir nuotaikinga...

Skaityti toliau...
 
„Paauglystės kryžkelės“: mokinių darbų paroda

„Ką? Tu irgi? Galvojau, kad esu vienintelis.“

Citata iš pirmojo programos modulio pamokų

 Nuo 2017 m. spalio 9 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos erdves papuošė gyvenimo įgūdžių ugdymo programos „Paauglystės kryžkelės“ mokinių projektų „Mano asmenybės žemėlapis“ ir „Mano asmenybės koliažas“ darbai. Tai baigiamųjų praėjusių mokslo metų programos darbų rezultatas. Juventiečiai mėgino atskleisti savo asmenybės unikalumą, išskirti stipriąsias puses, vertybines nuostatas, išreikšti žinias, įgytas per pirmuosius nuoseklaus programos įgyvendinimo metus.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 37 - 45 iš 2723
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing