Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-05-30
Naujienos
Anglų kalbos pamoka Šiaulių P. Višinskio bibliotekoje

Anglų kalbos pamokose 8 - okai gavo užduotį sugalvoti, kur jie norėtų vykti per atostogas, labai smulkiai suplanuoti savo kelionę ir stropiai suskaičiuoti išlaidas. 

Skaityti toliau...
 
„Pomėgių šventė“

Pirma klasė, pirmas pusmetis, pirmas bandymas, pirmas šimtadienis ... Kiek jau daug pirmų kartų buvo pirmokams! Ir pirmąjį pusmetį 1a mokinukai pabaigė pirmą kartą išrinkdami Perskaitytų knygų karalienę bei jos svitą bei pirmą kartą susiorganizavo ir klasėje surengė “Pomėgių šventę” bei meduolių, kuriuos kepė su mamytėmis pagal”Pupos” vadovėlio receptą, degustaciją. 

Skaityti toliau...
 
Diktanto konkursas

2020 m. vasario 4 d. Šiaulių ,,Sandoros“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 5 - 8 klasių mokinių Diktanto konkursas. Jame dalyvavo 4 juventietės, pelniusios prizines vietas:  

Skaityti toliau...
 
Patys drąsiausi, stipriausi ir vikriausi!

2020 vasario 4 dieną Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.   

Skaityti toliau...
 
100 daiktų šukuosena

Tai buvo diena, panaši į kitas... Budėjau mokyklos koridoriuje. Būsiu atvira - buvo nuobodoka.

Staiga pribėga aštuntokas Erikas ir sako: ,,Mokytoja, ar galime paimti Jūsų pieštukus, visus, kiek tik turite?". Klausiu, kam? Sako, ai reikia... Na, galvoju, reikia, tai, reikia, gal pieš vaikučiai, imkite...

 

Skaityti toliau...
 
6b lakėsi „Baltik Vairas“

UAB „Baltik vairas“, 70 metų įkūrimo sukaktį švenčianti įmonė, yra viena didžiausių dviračių gamintojų Šiaurės Europos regione. 

Skaityti toliau...
 
Meninio skaitymo konkursas

2020 m. sausio 27 d. dienos popietę žodžio meno mylėtojai rinkosi į Šiaulių menų mokyklą, kurioje vyko Šiaulių miesto 5 - 8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkursą organizavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento Švietimo skyrius, Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras ir Šiaulių menų mokykla.  

Skaityti toliau...
 
Kūrybiniai iššūkiai anglų kalba

Kas sunkiau: mokytis anglų kalbos gramatikos, atlikti pratimus, sukurti knygą, išmokti eilėraštį mintinai ar pačiam jį parašyti?  

Skaityti toliau...
 
Pirmokai mokėsi tapyti kitaip

1b klasės mokiniai į pamokas mėgsta pasikviesti tėvelius. Šįkart dailės pamokoje „Aš labai myliu Lietuvą“, skirtoje vasario 16 – ajai, lankėsi Tito mama - dailės mokytoja.  

Skaityti toliau...
 
Pirmoji „Dainų dainelės“ laureatė

2020 m. vasario 2 d. „Juventos“ progimnazijos 8a klasės mokinė Milda Marija Kiškūnaitė (mokytoja R. Urniežienė) dalyvavo LTV konkurse ,,Dainų dainelė", kuris vyko Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Iš viso konkurse dalyvavo 19 kolektyvų - solistų, duetų, ansamblių. Pirmame koncerte buvo daug stiprių dainininkų, todėl visi labai jaudinomės ir Mildą palaikėme, kaip tik galėjome. Sėkmė neaplenkė – lietuvių liaudies dainą „Teka šviesi saulelė tamsiosna miglosna“ Milda padainavo puikiai. Po konkurso juventietė buvo vienbalsiai komisijos išrinkta laureate. Tai reiškia, kad gegužės mėnesį Milda dainuos Vilniaus operos te baleto teatre vyksiančiame laureatų koncerte.   

Skaityti toliau...
 
Šiaulių miesto Muzikos olimpiada

2020 m. vasario 4 d. „Juventos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto Muzikos olimpiada, kurioje varžėsi 6-12 klasių gabūs muzikai moksleiviai. Olimpiadoje dalyvavę mokiniai turėjo pademonstruoti puikias muzikos teorijos žinias, gerai solfedžiuoti ir ritmuoti, gebėti gražiai atlikti liaudies ar kompozitoriaus sukurtą lietuvišką dainą bei patys sukurti kompoziciją ir ją atlikti. Užduotys buvo išties nelengvos, reikalaujančios visapusiškai save parodyti kaip teoretiką, dainininką, kūrėją, turintį puikią muzikinę klausą ir gerą ritminę orientaciją. 

Skaityti toliau...
 
Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP) paskirtis – suteikti švietimo dalyviams grįžtamojo ryšio informacijos apie mokinių mokymosi rezultatus.  

Skaityti toliau...
 
„Juventa“ sako patyčioms – ne!

Informuojame apie naujieną: mokyklos tinklalapyje įdiegta elektroninė „Patyčių dėžutė“. Tai elektroninė platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje. „Patyčių dėžutę“ įdiegus mokykloje, apie įvykusias arba įtariamas patyčias mokiniai, tėvai ir mokytojai gali pranešti saugiai, greitai ir visiškai anonimiškai naudodamiesi mobiliąja programėle.  

Skaityti toliau...
 
Mažieji aktoriai rūkymui sako NE!

Lietuvoje kai kurie vaikai pradeda rūkyti dar būdami pradinukais. Jeigu norime, kad Lietuvos žmonės būtų sveikesni, reikia visais įmanomais būdais mažinti rūkančių žmonių skaičių.  

Skaityti toliau...
 
Prancūzų kalbos savaitė 2020

2020 m. sausio 27 d. 14 valandą Šiaulių „Juventos“, Jovaro, „Romuvos“, Gegužių, Medelyno, “Rasos“ progimnazijų bei J. Janonio, Didždvario, Lieporių, bei St. Šalkauskio gimnazijų moksleiviai susirinko į Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos biblioteką susirungti „Scrabble“ žaidime. Geriausieji buvo apdovanoti Prancūzų instituto Lietuvoje bei įmonės „Sidabrinis medis“ įsteigtais prizais. 

Skaityti toliau...
 
Geriausi Lietuvoje!

2020 m. vasario 1 d. Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 2009 metais gimę ir jaunesni sportininkai. Renginyje dalyvavo 26 komandos.  

Skaityti toliau...
 
Technologijų ir praeities sankirta

5d klasės mokiniai Šiaulių fotografijos muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje „Mėlynieji saulės atvirukai”. Šis užsiėmimas - projektinio mokymo dalelė, papildęs projektą „Jeigu būčiau baltas…”  

Skaityti toliau...
 
Integruota dorinio ugdymo pamoka katedroje

Penktų klasių mokiniai pradėjo įgyvendinti projektą „Religijų įvairovė“. Vaikai porose susitarė, kokias religijų temas pasiruoš ir pristatys klasės draugams.  

Skaityti toliau...
 
Pusiaužiemio žygis

Apniukusį sekmadienio rytą sunkoka ropštis iš lovos beveik visiems. Bet jeigu žinai, kad gerą pusdienį praleisi gamtoje ir kvėpuosi grynu oru, snaudulio kaip nebūta.  

Skaityti toliau...
 
Koncertas „Žiemos spalvos“

2020 m. sausio 23 d. progimnazijos salėje vyko tradicinis instrumentinės muzikos koncertas „Žiemos spalvos“. Ir nors už lango spalvų mažoka, žiūrovams puikią nuotaiką ir daug spalvų pažėrė įvairiais instrumentais muzikuojantys mokiniai. Skambėjo fortepijonas, griežė smuikai, muzikavo akordeonistai, fleitininkai, gitaristai, sceną drebino instrumentiniai ansambliai. Pasirodė 29 atlikėjai, iš viso grojo 78 mokiniai. Ypatingą nuotaiką sukūrė jaukus apšvietimas, atlikėjų vizualizacijos ir, žinoma, nuoširdus mokinių muzikavimas.

Skaityti toliau...
 
Paskutinė projektininkų diena „Juventoje“

Diena pradžia sporto salėje. Tarptautinė komanda sportuoja ir draugiškai varžosi tarpusavyje. Vieniems sekasi lengviau, kitiems ne taip, kaip norėtų, bet visiems smagu. Tačiau visi supranta, kad laikas, skirtas bendroms veikloms, pažintims, draugystėms, išseko. 

Skaityti toliau...
 
3d klasė svečiavosi policijos komisariate

2019 m. sausio 21 dieną 3d klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Vitalija Bumblauskaite vyko į Šiaulių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Mokiniai susidomėję žiūrėjo filmukus, klausėsi įdomių pasakojimų apie policininko karjeros kelią: kur mokytis, ko išmokti, kaip elgtis ir kaip gyventi pasirinkus garbingą ir atsakingą policininko darbą.  

Skaityti toliau...
 
Aštuntokų mintys ir „Saulėtieji Lieporiai“

2020 m. sausio 20 d. „Saulėtieji Lieporiai“ pasitiko Šiaulių „Juventos“ progimnazijos aštuntokus. Ir ne todėl buvo šilta ir gera, kad už lango švietė saulutė. Čia, Lieporių gimnazijoje, mūsų laukė besišypsantys pedagogai ir mokiniai, o žvilgsnius traukė jaukūs, šviesūs koridoriai, modernios, mokinių poilsiui ir darbui pritaikytos erdvės. Na ir žinoma užrašas „SVEIKI ATVYKĘ, JUVENTIEČIAI!“.  

Skaityti toliau...
 
Antradienis su projekto partneriais

Kaip ir visos mokyklinės dienos, taip ir ši prasidėjo pamokomis.

Pirma pamoka – anglų kalba. Po įtemptų vakarykštės dienos veiklų ir ankstyvo kėlimosi, svečiai buvo kiek prisnūdę. Mokytojos Vaida Bernikienė ir Sandra Abalikštienė pagudravo ir pakvietė visus pamokos dalyvius sudainuoti ir pajudėti pagal dainelę „Bim Bum“. Vėliau mokiniai skaitė tekstą apie poreikius ir norus, atliko teksto suvokimo užduotis, skanavo žodžius Qcode pagalba. Pamoką pabaigė ,,Linksmąja fotografija“ – įvertinkite, ar pavyko.

 

Skaityti toliau...
 
Trečia projektinio susitikimo diena

Skambutis.

- Labas rytas, mokiniai.

Pirma pamoka – pažintis su mokykloje gyvenančiais ROBOTAIS. Mokytojo vaidmenį atlieka 5b klasės mokinys Domantas Sruogis. Visi nori išbandyti, bet... Laikas spaudžia 

 

Skaityti toliau...
 
Svečių sutiktuvės ir pirmoji projektininkų diena „Juventoje“

Turbūt visi žino, kas yra nerimas, rūpestis, arba tiesiog ,,nervas“. Su tuo vakar pavakare susidūrė 4a ir 5b, Latvijos Preili, Estijos Peetri, Danijos Sct. Jacobi mokyklų vaikai, tėvai ir mokytojai.  

Skaityti toliau...
 
5B "SVEIKATIADOJE" - VIENA IŠ GERIAUSIŲ

Respublikinio projekto „Sveikatiada“ koordinatoriai atrinko 5 mokyklų komandas, geriausiai atlikusias užduotis tema „Sveikatiados iššūkis – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas!":  

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 55 - 81 iš 3317
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing