Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
Ugdymas karjerai
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-01-21
Naujienos
Mokytojai gamino kalėdinius burbulus

Šiaulių "Juventos" progimnazijos bendruomenė turi seną gražią tradiciją - gaminti darbelius kalėdinei "Gerumo mugei".

2017 m. lapkričio 17 d., kai vaikai po įvairių Tolerancijos dienai skirtų neformaliųjų užsiėmimų jau buvo išėję į namus, mokytojai rinkosi į technologijų kabinetą, kur porą valandų darbavosi gamindami kalėdines dekoracijas - eglutės puošybai skirtus burbulus.

Skaityti toliau...
 
Gražiausio moliūgo rinkimai

Virtualaus (online) „Gražiausio Helovino moliūgo“ konkurse, kurį organizavo Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija bei Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykla, rungėsi dešimties Šiaulių miesto ir rajono mokyklų atstovų kūriniai. „Juventos“ progimnazijai atstovavo Giedrės Kuktaitės (6d), Miglės Mendelytės (8d) ir Milanos Agejevaitės (8d) išskobti moliūgai.

Skaityti toliau...
 
„Kalėdinės dekoracijos gamyba“

Saulėtą 2017 m. lapkričio 16d. rytmetį į 3a klasę atvyko Moksleivių namų dailės mokytojos Vilma ir Jūratė, kurios vedė užsiėmimą „Kalėdinės dekoracijos gamyba“.

Skaityti toliau...
 
Kūrybiškumas

Paskutinis rudens mėnuo keliauja sparčiais žingsniais, tad pats laikas pradėti galvoti apie gražiausių žiemos švenčių - šventų Kalėdų - nuotaikos kūrimą... Ar jau pagalvojote, kaip šiais metais papuošite eglutę, kokiomis šventinėmis detalėmis ir dekoracijomis kursite jaukumą savo namuose? Turimi pirktiniai eglučių žaisliukai atrodo neįdomus ir pabodę, norisi kažko originalaus ir naujo.

Skaityti toliau...
 
„Išmaniojoje mokykloje“

1d klasės mokiniai nekantriai laukė 2017 m. lapkričio 16 dienos ir išvykos į „Išmaniąją mokyklą“.

Čia vaikai žavėjosi ekrane rodomų robotų galimybėmis ir susidomėję sėdo prie LEGO Education WeDo konstruktorių rinkinių. Pagal duotą instrukciją pirmokėliams reikėjo sukonstruoti judantį mechanizmą, jįužprogramuoti ir dalyvauti varžybose. Mažieji kūrėjai pasitardami dirbo porose. Pagaliautikslas buvo pasiektas – mašinėlės varžyboms paruoštos. Vaikai mėgavosi judančiais mechanizmais, džiaugėsi apdovanojimais.

Skaityti toliau...
 
5 žingsnių strategija

2017 m. lapkričio 15 d. į Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos aktų salę rinkosi mokiniai iš įvairių miesto mokyklų. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos septintos klasės mokiniai taip pat atvyko į susitikimą su Ryčiu Jurkėnu – edukacinės bendrovės „Kalba.Lt” vadovu, profesionaliu karjeros konsultantu.

Skaityti toliau...
 
Pažintis su bibliotekininko profesija

2017 m. spalio mėn. 25 dieną Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 1b ir 4d klasės mokiniai (mokyt. A.Ščiukienė, S. Petrėtienė) vyko į Šiaulių miesto savivaldybės P.Višinskio viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialą.

Skaityti toliau...
 
Juventiečių ir janoniečių susitikimas

Juventiečiai, VO ,,Gelbėkit vaikus“ grupės nariai, nutarė pasikviesti į svečius janoniečius, buvusius mūsų progimnazijos mokinius, kurie aktyviai dalyvavo grupės veiklose.

Skaityti toliau...
 
Žaidžiu ir mokausi

Tikriausiai nerastume vaiko, kuriam nepatiktų kapstytis smėlyje... Tik apmaudu, kad tas kapstymosi smėlyje sezonas labai trumpas. Tai prisimindama nutariau Pailgintos dienos grupės vaikus pamaloninti naujove – tampriuoju kinetiniu smėliu.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 55 - 63 iš 2772
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing