Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-05-30
Naujienos
Pirmoji „Dainų dainelės“ laureatė

2020 m. vasario 2 d. „Juventos“ progimnazijos 8a klasės mokinė Milda Marija Kiškūnaitė (mokytoja R. Urniežienė) dalyvavo LTV konkurse ,,Dainų dainelė", kuris vyko Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Iš viso konkurse dalyvavo 19 kolektyvų - solistų, duetų, ansamblių. Pirmame koncerte buvo daug stiprių dainininkų, todėl visi labai jaudinomės ir Mildą palaikėme, kaip tik galėjome. Sėkmė neaplenkė – lietuvių liaudies dainą „Teka šviesi saulelė tamsiosna miglosna“ Milda padainavo puikiai. Po konkurso juventietė buvo vienbalsiai komisijos išrinkta laureate. Tai reiškia, kad gegužės mėnesį Milda dainuos Vilniaus operos te baleto teatre vyksiančiame laureatų koncerte.   

Skaityti toliau...
 
Šiaulių miesto Muzikos olimpiada

2020 m. vasario 4 d. „Juventos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto Muzikos olimpiada, kurioje varžėsi 6-12 klasių gabūs muzikai moksleiviai. Olimpiadoje dalyvavę mokiniai turėjo pademonstruoti puikias muzikos teorijos žinias, gerai solfedžiuoti ir ritmuoti, gebėti gražiai atlikti liaudies ar kompozitoriaus sukurtą lietuvišką dainą bei patys sukurti kompoziciją ir ją atlikti. Užduotys buvo išties nelengvos, reikalaujančios visapusiškai save parodyti kaip teoretiką, dainininką, kūrėją, turintį puikią muzikinę klausą ir gerą ritminę orientaciją. 

Skaityti toliau...
 
Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP) paskirtis – suteikti švietimo dalyviams grįžtamojo ryšio informacijos apie mokinių mokymosi rezultatus.  

Skaityti toliau...
 
„Juventa“ sako patyčioms – ne!

Informuojame apie naujieną: mokyklos tinklalapyje įdiegta elektroninė „Patyčių dėžutė“. Tai elektroninė platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje. „Patyčių dėžutę“ įdiegus mokykloje, apie įvykusias arba įtariamas patyčias mokiniai, tėvai ir mokytojai gali pranešti saugiai, greitai ir visiškai anonimiškai naudodamiesi mobiliąja programėle.  

Skaityti toliau...
 
Mažieji aktoriai rūkymui sako NE!

Lietuvoje kai kurie vaikai pradeda rūkyti dar būdami pradinukais. Jeigu norime, kad Lietuvos žmonės būtų sveikesni, reikia visais įmanomais būdais mažinti rūkančių žmonių skaičių.  

Skaityti toliau...
 
Prancūzų kalbos savaitė 2020

2020 m. sausio 27 d. 14 valandą Šiaulių „Juventos“, Jovaro, „Romuvos“, Gegužių, Medelyno, “Rasos“ progimnazijų bei J. Janonio, Didždvario, Lieporių, bei St. Šalkauskio gimnazijų moksleiviai susirinko į Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos biblioteką susirungti „Scrabble“ žaidime. Geriausieji buvo apdovanoti Prancūzų instituto Lietuvoje bei įmonės „Sidabrinis medis“ įsteigtais prizais. 

Skaityti toliau...
 
Geriausi Lietuvoje!

2020 m. vasario 1 d. Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 2009 metais gimę ir jaunesni sportininkai. Renginyje dalyvavo 26 komandos.  

Skaityti toliau...
 
Technologijų ir praeities sankirta

5d klasės mokiniai Šiaulių fotografijos muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje „Mėlynieji saulės atvirukai”. Šis užsiėmimas - projektinio mokymo dalelė, papildęs projektą „Jeigu būčiau baltas…”  

Skaityti toliau...
 
Integruota dorinio ugdymo pamoka katedroje

Penktų klasių mokiniai pradėjo įgyvendinti projektą „Religijų įvairovė“. Vaikai porose susitarė, kokias religijų temas pasiruoš ir pristatys klasės draugams.  

Skaityti toliau...
 
Pusiaužiemio žygis

Apniukusį sekmadienio rytą sunkoka ropštis iš lovos beveik visiems. Bet jeigu žinai, kad gerą pusdienį praleisi gamtoje ir kvėpuosi grynu oru, snaudulio kaip nebūta.  

Skaityti toliau...
 
Koncertas „Žiemos spalvos“

2020 m. sausio 23 d. progimnazijos salėje vyko tradicinis instrumentinės muzikos koncertas „Žiemos spalvos“. Ir nors už lango spalvų mažoka, žiūrovams puikią nuotaiką ir daug spalvų pažėrė įvairiais instrumentais muzikuojantys mokiniai. Skambėjo fortepijonas, griežė smuikai, muzikavo akordeonistai, fleitininkai, gitaristai, sceną drebino instrumentiniai ansambliai. Pasirodė 29 atlikėjai, iš viso grojo 78 mokiniai. Ypatingą nuotaiką sukūrė jaukus apšvietimas, atlikėjų vizualizacijos ir, žinoma, nuoširdus mokinių muzikavimas.

Skaityti toliau...
 
Paskutinė projektininkų diena „Juventoje“

Diena pradžia sporto salėje. Tarptautinė komanda sportuoja ir draugiškai varžosi tarpusavyje. Vieniems sekasi lengviau, kitiems ne taip, kaip norėtų, bet visiems smagu. Tačiau visi supranta, kad laikas, skirtas bendroms veikloms, pažintims, draugystėms, išseko. 

Skaityti toliau...
 
3d klasė svečiavosi policijos komisariate

2019 m. sausio 21 dieną 3d klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Vitalija Bumblauskaite vyko į Šiaulių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Mokiniai susidomėję žiūrėjo filmukus, klausėsi įdomių pasakojimų apie policininko karjeros kelią: kur mokytis, ko išmokti, kaip elgtis ir kaip gyventi pasirinkus garbingą ir atsakingą policininko darbą.  

Skaityti toliau...
 
Aštuntokų mintys ir „Saulėtieji Lieporiai“

2020 m. sausio 20 d. „Saulėtieji Lieporiai“ pasitiko Šiaulių „Juventos“ progimnazijos aštuntokus. Ir ne todėl buvo šilta ir gera, kad už lango švietė saulutė. Čia, Lieporių gimnazijoje, mūsų laukė besišypsantys pedagogai ir mokiniai, o žvilgsnius traukė jaukūs, šviesūs koridoriai, modernios, mokinių poilsiui ir darbui pritaikytos erdvės. Na ir žinoma užrašas „SVEIKI ATVYKĘ, JUVENTIEČIAI!“.  

Skaityti toliau...
 
Antradienis su projekto partneriais

Kaip ir visos mokyklinės dienos, taip ir ši prasidėjo pamokomis.

Pirma pamoka – anglų kalba. Po įtemptų vakarykštės dienos veiklų ir ankstyvo kėlimosi, svečiai buvo kiek prisnūdę. Mokytojos Vaida Bernikienė ir Sandra Abalikštienė pagudravo ir pakvietė visus pamokos dalyvius sudainuoti ir pajudėti pagal dainelę „Bim Bum“. Vėliau mokiniai skaitė tekstą apie poreikius ir norus, atliko teksto suvokimo užduotis, skanavo žodžius Qcode pagalba. Pamoką pabaigė ,,Linksmąja fotografija“ – įvertinkite, ar pavyko.

 

Skaityti toliau...
 
Trečia projektinio susitikimo diena

Skambutis.

- Labas rytas, mokiniai.

Pirma pamoka – pažintis su mokykloje gyvenančiais ROBOTAIS. Mokytojo vaidmenį atlieka 5b klasės mokinys Domantas Sruogis. Visi nori išbandyti, bet... Laikas spaudžia 

 

Skaityti toliau...
 
Svečių sutiktuvės ir pirmoji projektininkų diena „Juventoje“

Turbūt visi žino, kas yra nerimas, rūpestis, arba tiesiog ,,nervas“. Su tuo vakar pavakare susidūrė 4a ir 5b, Latvijos Preili, Estijos Peetri, Danijos Sct. Jacobi mokyklų vaikai, tėvai ir mokytojai.  

Skaityti toliau...
 
5B "SVEIKATIADOJE" - VIENA IŠ GERIAUSIŲ

Respublikinio projekto „Sveikatiada“ koordinatoriai atrinko 5 mokyklų komandas, geriausiai atlikusias užduotis tema „Sveikatiados iššūkis – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas!":  

Skaityti toliau...
 
„Blue bot“

2020 m. sausio 17 d. 4c klasės mokiniai su nekantrumu laukė pasaulio pažinimo pamokos. Pakartoję žemynų pavadinimus ir šalis, mokiniai organizavo ,,Kelionę po pasaulį“. Jiems talkino naujai įsigyta edukacinė mokymo priemonė „Blue bot“ ir linksmosios bitutės. Tokiu būdu mokytis ir linksmiau, ir įdomiau. 

Skaityti toliau...
 
„Ką papasakotum bendraamžiui, jeigu būtum baltas“

Šiaulių „Juventos“ progimnazija, atliepdama šiuolaikines ugdymo tendencijas, dalyvauja Erasmus+KA1 projekte „Projektinis mokymas(is) – įrankis sėkmingam visuminiam asmenybės ugdymui“. Idėjos įgyvendinimui buvo pasirinkta 5d klasė, kuri prieš tai ketverius metus mokėsi pagal STEAM krypties ugdymo programą. Net penkis mėnesius penktokai bei visas būrys juos mokančių pedagogų buvo susitelkę ties vienu projektu „Ką papasakotum bendraamžiui, jeigu būtum baltas“. Ilgą triūsą vainikavo projektą apibendrinantis renginys, skirtas mokyklos bendruomenei – mokiniai mokyklos koridoriuje įrengė „Baltų muziejų“ ir į jį pakvietė tėvelius, mokytojus, mokyklos administraciją. 

Skaityti toliau...
 
Mūsų šachmatininkų pergalės

Sveikiname puikiuosius mūsų progimnazijos šachmatininkus ir jų trenerį Sergejų Petuchovskį, kurie per dvi dienas susirinko visus svariausius Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių m.) prizus.

 

Skaityti toliau...
 
„Nuo grūdo iki picos“

2020 m. sausio 15 d. 8 klasių mokiniai lankėsi Šiaulių universiteto gimnazijoje.

Čia šiltai mus šiltai pasitiko administracijos nariai. Jie supažindino su programa ir pristatė užsiėmimus vienijančią temą „Nuo grūdo iki picos“ (picos juk patinka tiek dideliems, tiek mažiems, tiek senjorams, tiek jauniems!).

 

Skaityti toliau...
 
Dailaus rašto konkursas

Šiaulių “Juventos“ progimnazijoje 2020 m. sausio 16 d. vyko 1 – 4 klasių dailaus rašto konkursa, kuriame dalyvavo 24 mokyklos pradinukai. Konkurso tikslas - puoselėti rašto kultūrą. 

Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS VASARIO MĖNESĮ

1 – 4 KLASĖS

PAVEDIMAI UŽ MAITINIMĄ PRIIMAMI IKI 2020 M. SAUSIO 27 D.

  • Pusryčiai: 15 d. x 0,80 = 12,00 €
  • Pietūs: 15 d. x 1,60 = 24,00 €

5 – 8 KLASĖS

  • Pusryčiai: 15 d. x 1,05 = 15,75 €
  • Pietūs: 15 d. x 1,90 = 28,50 €

 

Skaityti toliau...
 
„Gimnazisto diena“
2020 m. sausio 9 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 8 klasių mokiniai lankėsi Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje.
Skaityti toliau...
 
DofE Pirmosios pagalbos mokymai
2020 m. sausio 15 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos Dofe programos dalyviai mokėsi pirmosios pagalbos pagrindų.
Skaityti toliau...
 
Galimybė sportuoti „Dubysoje“
2020 m. sausio 13 d. pirmą kartą su 2b klasės mokiniais iškeliavau į sporto mokyklą, įsikūrusią Gumbinės gatvėje.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 64 - 90 iš 3317
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing