Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
Ugdymas karjerai
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-01-21
Naujienos
Be smurto prieš vaikus

Vaikai – Dievo dovana, kurią gavę, įsipareigojame juos besąlygiškai mylėti, gerbti, saugoti ir išauklėti geresniais žmonėmis, negu esame patys.

VO „Gelbėkit vaikus“ narės, 8b klasės mokinės Laisvūnė Šimonytė, Meda Pakėnaitė, Fausta Kasparaitė,Jorė Gelažytė, Jorė Puzaraitė, Kotryna Simavičiūtėir 8c klasės mokinė TomaSavickaitė, nusprendė pasipuošti vaikiškais drabužiais ir priminti visiems, kokią žalą daro suaugusieji, smurtaudami prieš vaikus.

Skaityti toliau...
 
"Ö kaip vokiškai?"

2017 m. spalio 17 d. 6 klasių mokinukai pasitiko mokyklos bendruomenę dainuodami vokiškai. Taip progimnazijoje buvo paminėta vokiečių kalbos diena "Ö kaip vokiškai?".

Skaityti toliau...
 
„Jaučiu ir kuriu“

2017 - 2018 m. m. ketvirtokai dalyvauja mokykliniame projekte „Jaučiu ir kuriu“. Projekto tikslas – skatinti mokinius kurti, atpažinti įvairių žanrų kūrinius ir pasimokyti iš geriausiųjų darbų.

Numatyti trys etapai. Pirmame etape ketvirtokai kūrė miniatiūras „Mokytojas“ ir jas aptarė klasėse. Geriausius darbus autoriai pristatė kitiems ketvirtokams projektinės veiklos metu. Juos skaitydami, vaikai ne tik džiaugėsi savo kūrybinėmis mintimis, bet ir ugdė pasitikėjimą savimi (skaityti savo darbą prieš 100 - to žmonių auditoriją nėra drąsu). Draugai dėmesingai klausėsi ir aplodismentais palydėjo kiekvieną autorių. Mokytojos jiems įteikė geriausio kūrybinio darbo pažymėjimus.

 

Skaityti toliau...
 
Profesionalų pamoka - koncertas

2017 m. spalio 18 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje netradicinę muzikos pamoką – koncertą vedė pianistas Povilas Jaraminas ir smuikininkas Gediminas Dalinkevičius. Tai edukacinė dovana 3-4 klasių mokiniams. Jos metu skambėjo klasikiniai kūriniai, džiazinės improvizacijos.

Skaityti toliau...
 
„Sveikuolių sveikuoliai“

2017 m. spalio 17 d. 4 a klasės mokinai dalyvavo Šiaulių visuomenės švietimo centro organizuotame 1 - 4 kl. konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“. Šiaulių „Juventos“ progimnaziją atstovavo 4a klasės mokinių komanda: Vaiva Mikutytė, Ūla Garalevičiūtė, Dominyka Virbickaitė, Matas Gedrimas, Martynas Skiutė. Ją rengė mokytoja Diana Gedminienė ir sveikatos specialistė Loreta Vaškienė.

Skaityti toliau...
 
Mokinių seimo idėjos rankų tema

Šiandien, 2017 m. spalio 17 d., Mokinių seimo nariai dirbo grupelėse ir siūlė idėjas, kaip panaudoti per netradicinius užsiėmimus artėjančios Tolerancijos dienos simbolį - rankas.

Visų rankos yra skirtingos: mažo vaiko ir suaugusio ar senyvo žmogaus, vyro ir moters, skirtingų rasių atstovų. Žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna...

 

Skaityti toliau...
 
Įdomi kelionė į praeitį

3b klasės mokiniai dalyvauja eTwinning projekte ,,Keliauju po Lietuvą“, tad po vasaros atostogų juventiečiai vieni kitiems pristatė, kur keliavo. Keliauja vaikai ir per pamokas. Lietuvių kalbos pamokose aplankė Panevėžį ir Vežimo teatrą, keliavo į Anykščius, kūrė sakmes ir legendas apie šį gražų miestelį, įžymias jo vietas.

Skaityti toliau...
 
Obuolių koliažas

Koks Lietuvoje labiausiai gerbiamas vaisius? Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 3b klasės mokiniai puikiai žino – obuolys! Jam trečiokai ir skyrė visą antrąjį 2017 m. spalio penktadienį: rašė miniatiūrą apie obuolį, piešė, skaičiavo, degustavo ir t. t.

Skaityti toliau...
 
Juventiečiai dalyvavo IV - ajame Solidarumo bėgime

Zambijoje daugiau nei pusė šalies žmonių gyvena vargingai, o apie 4 milijonai vaikų kenčia nuo skurdo, nepilnavertės mitybos, nuolat kylančio pavojaus būti sužalotiems ar net mirti. Vaikai neturi galimybių gauti išsilavinimo, jiems užkirstas kelias ištrūkti iš nesibaigiančio vargo ir tapti pilnaverčiais suaugusiais žmonėmis.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 82 - 90 iš 2772
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing