Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-01-18
Naujienos
„Learn English through fun 2018“

Jau tapo tradicija, kad gruodžio mėnesį Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijoje vyksta interaktyvus Šiaulių miesto 4 - okų anglų kalbos konkursas, kurį organizuoja Oxford University Press atstovybė Baltijos šalims.   

Skaityti toliau...
 
Jaunųjų maltiečių „Kalėdinė dovana“

Penkių Šiaulių miesto mokyklų savanoriai iš „Juventos“, Salduvės progimnazijų, St.Šalkauskio gimnazijos, Ginkūnų mokyklos svečiavosi Šiaulių Medelyno mokykloje.  

Skaityti toliau...
 
Darbeliai gerumo mugei

Gruodis - gerumo mėnuo. Technologijų pamokose savo mažomis ir darbščiomis rankelėmis vaikai kūrė kalėdinius suvenyrus, įvairias puošmenas namams ir draugams.  

Skaityti toliau...
 
„Kalėdų dovana“

2018 m. gruodžio 13 d. 3b klasės dramos būrelio nariai mokyklos trečiokams parodė spektaklį „Kalėdų dovana“.  

Skaityti toliau...
 
Lietuvai padovanojo koncertą

2018 m. gruodžio 14 d. įvyko tradicinis adventinis meninės saviraiškos ugdymo klasių renginys. Šį kart, baigiant Lietuvos 100-mečio minėjimo metus, koncertas pavadintas „Dovanoju Lietuvai“. Jo metu 3c, 4c, 5c, 6ab, 7c etnokultūrinių klasių mokiniai, dar kartą minėjo šimtmetį ir Lietuvai dovanojo savo dainas, šokius, eiles, instrumentinius kūrinius. Pilnutėlėje salėje netrūko gerų emocijų, šypsenų ir aplodismentų. Valandą trukęs koncertas baigėsi bendra daina, nuostabiomis J. Marcinkevičiaus eilėmis „Tai gražiai, gražiai mane augino...“. Ilgai netylantys plojimai ir „bravo“ šūksniai leido suprasti, kad koncertas palietė žiūrovų širdis.  

Skaityti toliau...
 
,,Alisa stebuklų šalyje“ - susitinka Gran Kanarijoje

Lapkričio mėnesio pabaigoje įvyko pirmasis Erasmus + projekto ,,Alisa stebuklų šalyje“ partnerių susitikimas Gran Kanarijos sostinėje – Las Palmase. Projekto mokymosi veiklos susitikime dalyvavo partneriai iš Graikijos, Italijos, Šiaurės Airijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos. Į projekto susitikimą vyko Šiaulių ,,Juventos“ progimnazijos pradinių klasių mokytojos Ingrida Karskienė, Diana Kontrimienė ir pradinių klasių skyriaus vedėja Rasa Dauliuvienė. Jau lėktuvui nusileidus pasijutome kaip Alisos iš projekto pavadinimo... Sužavėjo nepaprastas kraštovaizdis. Saloje gausu augalijos iš Afrikos, Europos, Amerikos žemynų. Kol Lietuvoje žmonės tirtėjo iš šalčio, mes turėjome galimybę šildytis saulės spinduliuose. Daugiausia saulės spindulių gaudėme pro mokyklos langus, nes būtent joje praleidome didžiąją dienos dalį. Tik atvykus į Ceip Pepe Damaso pradinę mokyklą pasijutome taip, kaip stebuklų šalyje: mokyklos erdvės išpuoštos pasakos ,,Alisa stebuklų šalyje“ veikėjais, stenduose surinkta išsami informacija apie kiekvieną partnerę šalį. Mokyklos bendruomenė labai šiltai priėmė ir bendravo ne tik tarpusavyje, bet ir su atvykusiais svečiais. Mus pasitiko ir sužavėjo mokiniai, apsirengę pagrindiniais knygos veikėjais – Alisa ir Baltuoju Triušiu. Projekto tema – emigracija ir imigracija. Šioje mokykloje mokosi vaikai iš Afrikos, Amerikos, Turkijos, Graikijos, net iš tolimosios Australijos. Į mokyklą rinkosi ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai, pasipuošę savo tautiniais kostiumais, atstovaudami šalis, iš kurių yra atvykę į Gran Kanariją. Mokykloje lankėsi ir svečiai iš švietimo ministerijos, Italijos ambasados, miesto savivaldybės. Mokyklos stadionas dekoruotas pasaulio žemėlapiu, kuriame aiškiai matėsi žemynai, šalys. Susitikimo šventės vedėja Alisa pristatė svečius mokytojus iš partnerinių šalių. Pristatymo metu, skambant tos šalies melodijai į stadioną įeidavo grupelė mokinukų, nešini šalies partnerės vėliavomis. Pasibaigus šalių pristatymams buvo kviečiami mokiniai – emigrantai, kurie pasakojo, iš kokios šalies jie yra atvykę. Vaikai tiesė iš Las Palmaso „kelią“ žemėlapyje iki savo gimtosios šalies. Susipažinimo šventė baigėsi bendru linksmu šokiu, paskelbtu projekto šokiu, kurį dabar mokysis visų projekte dalyvaujančių mokyklų mokiniai.

 

Skaityti toliau...
 
Prasminga daryti gerus darbus

Margaspalviais kaspinais ir šventinėmis dekoracijomis papuoštos dovanų dėžutės paskutiniąją 2018 m. lapkričio mėnesio savaitę rikiavosi Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 3 aukšto koridoriuje. Ši vieta kaip didžiausias traukos objektas kiekvieną rytą sulaukdavo būrio smalsuolių, skaičiuojančių keliomis dovanėlių dėžutėmis pasipildė šventiniu dovanų stalu laikinai virtęs mokyklinis suolas. Ne vienas čia atbėgdavo ir įsiamžinti asmenukėje – juk tokios gausos dovanėlių tikrai nerasi nei vienuose namuose!..  

Skaityti toliau...
 
„TOP 100: skaityk, atrask, kurk!“

4a klasės noriai dalyvauja projekto „TOP 100: skaityk, atrask, kurk!“ veiklose.

2018 m. spalio 26 d. „Šaltinėlio" bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas, kurį vedė LTV laidos „Tele-bim-bam“ kūrėja ir vedėja, vaikų dainų kompozitorė, atlikėja Neringa Čereškevičienė.

Skaityti toliau...
 
„Chorų šventėje“

2018 m. gruodžio 8 d., šeštadienį, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 3ab klasių choras „Pelėdžiukai“, lydimi mokytojų Loretos Stankuvienės, Gaivos Šimonienės, Daivos Dundulienės bei Linos Tomanaitės dalyvavo V - ajame respublikiniame jaunučių chorų festivalyje „Chorų šventė, kuri vyko Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje Vilniuje. 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 10 - 18 iš 3003
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing